czwartek, 19 stycznia 2012

Dj Twister - Funk Floor Vol. 1 (Zamów Płytę!)

Jest mi niezmiernie miło poinformować Was (jako jedyni w sieci) o nadchodzącym dużymi krokami nowym mix tapie Dj Twistera - Funk Floor Vol. 1. Za projekt odpowiedzialnych jest trójka Oldschoolowców: Dj Twister, osoba której przedstawiać nie powinno się; B-Boy Solo (Broken Steps) to oldschoolowiec z krwi i kości, w temacie od kilku dekad oraz B-Boy Mąka, reprezentant Sinior Skład Family. Wyżej wymieniona trójka, czynnie działających twórców i animatorów naszej kultury zawarła już wcześniej szyki, czego efektem był film dokumentalny (również z załączonym mix tapem Twistera) Pride Of Flavor Szczecin.

Info przesłali do nas sam zainteresowani:
Zanim odpalisz i przesłuchasz ten mixtapem, chcielibyśmy powiedzieć, czym jest on dla nas i komu go dedykujemy.
Jest on jak podróż. Podróż przez dwa najważniejsze dla nas światy: muzyki i tańca. Muzyki, która ubarwia nam życie i uzupełnia drugi świat – taniec. Bboying pomagający odnajdywać swój styl, charakter, flow, muzykalność i przede wszystkim samych siebie. Muzyka i taniec są dla nas nierozłącznym światem, dzięki którym się uśmiechamy, pracujemy, odpoczywamy i podróżujemy dosłownie i w przenośni.
Płyta ta to ponad godzinna podróż przez dokładnie wyselekcjonowaną muzykę, której można słuchać na treningu, w domu, samemu, z ekipą bądź z kobietą. Jest to muzyka, której nie znajdziesz na Internecie, a tym bardziej w radio i telewizji. Mixtape dedykowanym jest ludziom z przeszłości, którzy mieli wpływ na naszą teraźniejszość. Osobom z teraźniejszości, z którymi współpracujemy, działami, na których zawsze możemy liczyć i dzięki którym tworzymy swoją przyszłość. A także ludziom z przyszłości, aby pamiętali, że należy pamiętać o podstawach, historii i o tych, którzy to zaczęli.
Materiał poświęcamy również Tobie słuchaczu. Nieważne czy tańczysz, malujesz, rapujesz, zajmujesz się muzyką czy czymkolwiek innym. Chcielibyśmy, abyś dzięki tej płycie poznał świat, który nas otacza. 
Autorami tego materiału są trzej z pozoru różni ludzie, mający różne podejście do wielu spraw. DJ Twister, bboy Arek Mąka i bboy Solo: z pozoru trzech różnych ludzi reprezentujących inne elementy oraz inne epoki. Jednak to co ich połączyło nie zna odmienności oraz różnic.
Muzyka, taniec i przede wszystkim Hip Hop – te elementy sprawiły, że w ich świecie nie ma granic.
W powstaniu tego mixtape pomogli również: writer Dugi z kultowej i zarazem legendarnej ekipy writerów United Clan oraz hiphopheadz.pl sklep muzyczny i jednocześnie wytwórnia.Ilość płyt ścisłe limitowana, sprzedaż rusza prawdopodobnie z początkiem lutego. Wszystkich zainteresowanych kupnem, proszę o kontakt z B-Boy'em Mąką pod tym adresem arkadiusz.drozdzewski@gmail.com (koszt płyty w kolorowym digipacku, 20 zł plus koszt wysyłki) .

Brak komentarzy: