sobota, 7 stycznia 2012

FUNKY DUCK


Funk wraca na dobre do toruńskiego klubu NRD! Chcielibyśmy zaprosić Was na cykl zupełnie świeżych imprez pod szyldem FUNKY DUCK który jest równocześnie nowym projektem muzycznym FINGERa i FREEDOMa. Funkowa Kaczka będzie was bawić, serwować pyszne dźwięki i promować takie style muzyczne jak funk, soul, nu funk, disco, afrobeat, latin, groove. Na każdą z imprez zostanie zaproszony gość specjalny co na pewno nie pozwoli nudzić się na FUNKY DUCK. Podczas imprez oprócz djs możecie liczyć także na muzyków, żywe instrumenty, b-boys, artystów, wokalistów, projekcje wielu ciekawych filmów oraz inne niespodzianki. Dla spragnionych pozytywnych klimatów prezentujemy release'y z wytwórni takich jak m.in.: Stax, Motown, Daptone, Jazzman, z czego dużo numerów zostało odkrytych dopiero po dekadach od premiery, tylko na FUNKY DUCK!
Z częścią pierwszą ruszamy już w piątek 13 stycznia 2012 roku.

Profil FUNKY DUCK
Myspace

Na pierwszej edycji oprócz pomysłodawców i organizatorów projektu oraz cyklu czyli FINGERa i FREEDOMa zagra gość specjalny: działa aktywnie jako dj od połowy lat 90, twórca serii płytowej „Polish Funk”, prowadzi co tygodniową audycję w radiu Roxy, współpracuje z wytwórnią Mamas And Papas, swoje sety prezentował na znanych festiwalach i w klubach w kilkunastu krajach - PAPA ZURA (Soul Service). Podczas tego wieczoru wystąpią również młody dj i miłośnik muzyki funk - FURIA oraz młody i utalentowany muzyk MATEUSZ SOBIECHOWSKI (Piano). Imprezie kolorytu dodadzą specjalnie przygotowane wizualizacje i filmy o tematyce funk.PAPA ZURA (Soul Service)

Papa Zura - działa aktywnie jako dj od połowy lat 90. Należy do kolektywu SOUL SERVICE - odpowiedzialnego m. in. za stworzenie wspólnie z wydawnictwem Polskie Nagrania serii płytowej "Polish Funk" , albumów "Why Not Samba" i "Off Season" czy cotygodniową audycję muzyczną w radiu Roxy. Współpracuje z wytwórnią płytową Funky Mamas And Papas, specjalizującą się w wydawaniu siedmiocalowych singli winylowych. Występował na znanych festiwalach np. Heineken Opener, w najbardziej prestiżowych klubach jak londyński Jazz Cafe czy podczas Expo w Szanghaju. Swoje sety djskie prezentował w kilkunastu krajach. Poza setami klubowymi tworzy nieregularne projekty muzyczne (np. trio TRYKI z Dominikiem Trębskim i Gerardem Lebikiem.) Od 2009 jest kierownikiem muzycznym warszawskiego klubu Huśtawka.

Strona SOUL SERVICE

Papa Zura - Papa Is A Rolling Stone DJ set

Brak komentarzy: