piątek, 6 marca 2015

"12 Graf Cratedigger – Journey / Evolution
Niezależny label płytowy z Brzegu. W środowisku hip-hopowym upamiętniła się wydaniem kilku siódemek producenta Metro. Na każdej z nich pojawiał się gwiazda amerykańskiego rapu: Percee P, Rakaa, DJ Babu, Oh No, Wildchild czy Guilty Simpson z Random Axe. Ich produkcje charakteryzuje dbałość o detale zarówno od strony wizualnej jak i technicznej.

Misja: Propagować kulturę kupowania płyt winylowych, kultywować sztukę grzebania, propagować winylowy dźwięk oraz edukować muzycznie młode pokolenie.
Najnowszym wydawnictwem w barwach Queen Size Records jest limitowany wosk pochodzącego z Dzierżoniowa producenta Grafa Cratediggera. Kolejny dowód, że soczysty rap w Polsce ma się dobrze i aby go odnaleźć, lepiej szukać go "pod nogami" niż w mainstremowych mediach czy oficjalnych tłoczeniach.
Queen Size Records prezentuje nowy album ‚Journey / Evolution’. Tym razem Graf postanowił zabrać Was w 33 minutową wyprawę w nieznane. W tej podróży oprócz gospodarza towarzyszą Wam muzycy, dje i mc’s z Polski, USA oraz Kanady. Może nie wszyscy zyskali już rozgłos, ale na pewno każdy z nich jest co najmniej warty uwagi. Podróż = ewolucja = poszukiwanie = cratediggin‚ tym stwierdzeniem można spokojnie streścić całą zawartość jak i koncept wydawnictwa.


Ściśle limitowana edycja w pięknym wydaniu. Czekoladowy wosk z plakatem. Na Epce reprezentanci undergorundu z Polski i USA: J. Sands, DJ Plash, Audessey ... a także Marek Pędziwiatr (protegowany DJ B, prekursora rapu ze Świnoujścia) oraz DJ Slime, znakomity turntbalista ze Świdnicy.
Chętnym do zakupu winyla w cenie 49 zł, zapraszam, tutaj @

Brak komentarzy: