czwartek, 6 maja 2010

Married With Rap-David Faustino's rap adventure

Kolejny wpis dotyczący połączenia na linii rap-telewizja. Z góry zapowiadam, że informacje poniższe wydobywam z czeluści pamięci, po obejrzeniu jednorazowo dokumentu o serialu "Married With Children", więc mogą być niepełne aczkolwiek ciekawe. David Faustino odgrywający rolę Bud'a Bundy'ego w serialu "Świat według Bundych" nigdy nie krył swej fascynacji muzyką rap. Otóż on jako pierwszy na początku lat 90 otworzył w willowej dzielnicy Hollywood klub rapowy!! Prócz imprez odbywały się tam koncerty i to nie byle jakich tam pop raperów, ale prawdziwej gangsta śmietanki, na scenie klubu "Bud'a" występowali NWA czy Ice Cube... . Każdy fan serialu "MWC" zna sytuacje, kiedy to Bud przybiera swe alter-ego Grandmastera B. Oczywiście jest to przekomiczne, jednak w 1992 roku Faustino wydał singla pod pseudonimem D'Lil, który nosił tytuł "I Told ya". Klip poniżej, widać, że David był na maksa zajarany rapem, a beat, nikt chyba nie powie, że jest słaby?

Oprócz tego fani KRS 1 mogli zobaczyć "Bundy'ego" w klipie "MC's act like they don't know", dla niedowiarków lub tych, którzy nie zwrócili uwagi klip:

Niestety wszelkie starania osiągnięcia przez Faustino wysokiej pozycji na scenie rap, czy w ogóle kariery muzycznej spełzły na niczym, jednak należy mu się szacunek za pierwsze próby wprowadzenia rapu na białe salony Hollywood. Liczy się pasja! Peace 2 Grandmaster B!

Brak komentarzy: