czwartek, 5 maja 2011

Eliminacje do Red Bull BC One na WCH '11


Informacja od organizatora

7 maja stołeczna scena Parku Sowińskiego zamieni się w swoiste pole walki – 14 B-Boyów i 2 B-Girl zmierzy się w pojedynkach jeden na jeden w ramach polskiej edycji Red Bull BC One Cypher. Najlepszy z najlepszych będzie reprezentował Polskę w kolejnych etapach jednych z najbardziej prestiżowych zawodów breakdance na świecie – Red Bull BC One.

Polski Red Bull BC One Cypher odbędzie się w trakcie Warsaw Challenge już 7 maja. Szesnastu najlepszych tancerzy stanie na deskach Parku Słowińskiego, aby na oczach tysięcy widzów walczyć o miejsce w regionalnych kwalifikacjach Red Bull BC One w Stambule. O wyborze najlepszego zadecydują sędziowie: Lilou oraz Cico z grupy Red Bull BC One All Stars oraz Freeze.

W tym roku, po raz pierwszy w historii zawodów Red Bull BC One, etap eliminacji ma formę krajowych rozgrywek Red Bull BC One Cypher odbywających się w 27 krajach. W ramach polskiej edycji 16 kwietnia w Centralnym Basenie Artystycznym we wstępnej fazie eliminacji została wyłoniona 16 tancerzy, którzy 7 maja zawalczą o awans do kolejnej fazy zawodów.

„Takie rozgrywki zawsze wymagają dużego wysiłku, bólu i potu. Jestem bardzo zadowolony z wygranej i z możliwości udziału w tych rewelacyjnych zawodach. Doskonała organizacja, fajni sędziowie no i dobrzy przeciwnicy, już czekam na kolejny etap 7 maja” - mówił Sadlee, Dawid Sadlak tuż po wstępnym etapie eliminacji do Red Bull BC One Cypher, które 16 kwietnia odbyły się w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie.
Red Bull BC One Cypher to seria tanecznych wydarzeń odbywających się w 27 krajach na całym świecie i mających na celu wyłonienie najlepszych reprezentantów poszczególnych państw. Ci spotkają się w jednych z pięciu eliminacji regionalnych organizowanych na całym świecie. Ich zwycięzcy staną do najważniejszej walki o tytuł Mistrza Świata Red Bull BC One podczas głównych zawodów w Sankt Petersburgu.

Zawodnicy Red Bull BC OneCypher:
Sadlee – Dawid Sadlak (Lidzbark)
Martin – Martin Rosik (Łódź)
Minigun –Dawid Rostkowski (Olsztyn)
Mr Joseph – Jakub Józef Orliński (Warszawa)
Baptiste – Tomasz Michalak (Warszawa)
Pago – Paweł Gleń (Warszawa)
Destro – Adam Smaka (Pisz)
Vasquez – Michał Plewniak (Warszawa)
Zyskill – Rafał Szymkiewicz (Warszawa)
Zofia – Zofia Rojkowicz (Kraków)
Maszynka – Martyna Kapica (Częstochowa)
Piotras - Piotr Chojnacki (Warszawa)
Thomas – Tomek Domański (Warszawa)
CzuCzu – Paweł Kątny (Wrocław)
Yarkoo – Jarek Kulewicz (Jaworzno)
Maniek – Mariusz Bromirski (Włocławek)

Szczegóły na temat Red Bull BC One Cypher oraz regulamin zawodów można znaleźć na stronie http://www.redbullbconecypher.pl. Więcej informacji o Red Bull BC One znajduje się na oficjalnej stronie Red Bull DC One.


Brak komentarzy: