sobota, 17 marca 2012

Dj Twister - Funk Floor Vol. 1 Premiera

Kilka miesięcy temu zapowiadałem kolejny projekt od chłopaków z Sinior Skład Family. Po oldschoolowym filmie  Pride of Flavor Szczecin, macie możliwość zakupienia Mixtape'a w konwencji funkowych, bboyowych tracków. 
Płyta ta to ponad godzinna podróż przez dokładnie wyselekcjonowaną muzykę, której można słuchać na treningu, w domu, samemu, z ekipą bądź z kobietą. Jest to muzyka, której nie znajdziesz na Internecie, a tym bardziej w radio i telewizji.


Mixtape dedykowanym jest ludziom z przeszłości, którzy mieli wpływ na naszą teraźniejszość. Osobom z teraźniejszości, z którymi współpracujemy, działami, na których zawsze możemy liczyć i dzięki którym tworzymy swoją przyszłość. A także ludziom z przyszłości, aby pamiętali, że należy pamiętać o podstawach, historii i o tych, którzy to zaczęli. 

Ilość płyt ścisłe limitowana, sprzedaż ruszy z początkiem kwietnia. Wszystkich zainteresowanych kupnem, proszę o kontakt z B-Boy'em Mąką po tym adresem  hiphopheadz.pl (koszt płyty w extra pudełku, 20 zł plus koszt wysyłki) .

Brak komentarzy: