środa, 14 marca 2012

Music Education Session vs. Who?Sampled w klubie Harlem (Inowrocław)


Czy wiesz co łączy Marley Marla z The Honey Drippers?
Dlaczego Gilbert O'Sullivan zalazł za skórę Biz Markiemu?

The Bomb Squad, Pete Rock, Dr Dre, czy Primo to tylko przykład paru beatmakerów, którzy zmienili bieg historii, a ich produkcje jak i użyte przez nich sample usłyszycie w klubie Harlem. 31-ego marca ekipa Who?Sampled odwiedzi po raz pierwszy Inowrocław gdzie wspólnie z inicjatorem cyklu Muzycznej Edukacji - DJ Pawulone zaprezentują największe hiphopowe klasyki, od boom bapu po parkietowe bangery.

Nagłośnieniem imprezy zajmie się PaulSki SoundSystem czyli gwarancja czystego, mocnego, analogowego brzmienia!!DJ WHO?LIST (https://www.facebook.com/djwholist)
Toruński dj i kolekcjoner płyt. Swoją przygodę z gramofonami rozpoczął w 2004 roku, będąc pod ogromnym wrażeniem zajawki ówczesnego kolegi ze szkoły Dj'a Chwiała (The Returners). Z roku na rok, nieprzerwanie kontynuując pasję jaką jest hiphop, zaczął udzielać się na różnorakich podziemnych produkcjach oraz grać imprezy w lokalnych klubach. W ostatnich latach miał okazję zagrać kilkanaście koncertów z Małpą oraz z Projektem Ganges. Jego sety to podróż od oldschoolowych do najnowszych numerów, których wspólnym mianownikiem od zawsze był boombapowy trueschool. Elementem, który stara się szlifować do perfekcji od zawsze były cuty, stąd obecność na wielu albumach m in. Małpa – Kilka Numerów o Czymś, W.E.N.A. – Dalekie Zbliżenia, Projekt Ganges – Kontrasty i wielu innych.


DJ PAWULONE (http://soundcloud.com/dj-pawulone-aka-paulski)
Zajmuje się selekcją winylową od 2004r. Nie ogranicza się gatunkami muzycznymi, po prostu kolekcjoner dobrej muzyki. Lubujący się w skreczu oraz nieortodoksyjnym miksie, Dj oraz operator SoundSystemu, wraz ze swoim projektem Music Education Session/PaulSkiSS stara się poszerzać horyzonty muzyczne.
Music Education Session

MAIN INFO:

31.03.2012 (sobota)
Klub Harlem, ul. Toruńska 60, Inowrocław
https://www.facebook.com/harlemklub

DJ Who?list (Aptaun)
DJ Finger (Oldschoolers Crew)
DJ Pawulone (Music Education/PaulSki SoundSystem)

Start 21:00
Wstęp 7 zł

Brak komentarzy: