niedziela, 7 lipca 2013

Graffiti Rock 30'th Anniversary


W poprzednich, postach kOOl MiKe podawał informację o akcji zbierania finansów na produkcje filmu Rubble Kings. Jak widać podobne inicjatywy mają wzięcie, gdyż Michael Holman (legendarny założyciel New York City Breakers, także menadżer Rock Steady Crew oraz co najważniejsze w tym miejscu producent legendarnego telewizyjnego show - Graffiti Rock), postanowił w związku z przypadającą w następnym roku, trzydziestą  rocznicą emisji Graffiti Rock, uraczyć fanów oldschoolowego hip hopu dawką zakulisowych ciekawostek powstawania pierwszego programu telewizyjnego, promującego hip hop. Ale wszystko po kolei ...

Z okazji trzech dekad, Holman ma w planach po raz pierwszy wypuścić Graffiti Rock na DVD wraz z dodatkiem - Graffiti Rock: The Untold Story, który to przedstawi pogląd dzisiejszych postaci ze świata hip hopu, i wpływu jaki wywarł na nich samych, ów program. Na płycie pojawią się również nigdy nie publikowane ujęcia z prywatnej kolekcji dyrektora oraz kolejny dodatek - Catch a Beat - pierwszy film dokumentujący hip hop.

Holman sam skierował kilka słów od siebie do hip hopowych głów, "prosząc" o pomoc w urzeczywistnieniu chucznych obchodów jego dzieła. Co więcej każdy z nas ma okazję przyłożyć rękę, i wspomóc postprodukcję wydawnictwa, wcale nie aż takim dużym kosztem.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczących nadchodzącego projektu oraz niespodzianek z nim związanych (np. remix utworu Graffiti Rock w wykonaniu Kool Moe Dee), znajdziecie w poniższym linku. Zapraszam!

@ Graffiti Rock 30'th Anniversary.

Brak komentarzy: