środa, 3 lipca 2013

Electro Moustache #13 Irish Edition w eNeRDe

Zapraszamy na 13-tą wyjątkową edycję imprezy z wąsem.

Simon Conway (Forza Italo / Wave Forza ) Dublin Irl.

Plastic Doll, Tomek Witkowski-Different (Electro Mustache) Toruń
EleKtromonter (Elektropunkz) Wrocław
Electrocapital (Chupax, Siapa Bum, Erreur, Noisy) Warszawa

Simon Conway jest znany jako dj w Dublinie od ponad piętnastu lat. Jest cenionym kolekcjonerem i koneserem czarnych płyt oraz rewelacyjnym djem, Gościł już w wielu miejscach w Anglii, Irlandii, Holandii jak również w Polsce. Był rezydentem i promotorem kultowych imprez o nazwie Electric City i Electrick Shock w Dublinie, na których miało okazję wystąpić wielu artystów jak np. : Derrick May, Dopplereffekt, Andrew Weatherall, Alden Tyrell, The Hacker, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Ellen Allien, Carl Finlow, I-F, Dave Clarke, Alexander Robotnick, Kenny Larkin, Marco Passarani, Legowelt, Alter Ego, Francois K i wielu, wielu innych w latach 2001-2008.

W ciągu lat 00' należał do niego niezależny dubliński recordshop Selectah Records w Temple Bar, którego był również założycielem, dostarczał on dublińskim diggerom najlepsze smakołyki spod znaku Italo, Electro, Chicago Traxx i Techno. Przez osiem lat zajmował się też prowadzeniem audycji radiowej na falach Power FM w Dublinie oraz często udzielał się na innych radiostacjach.

Podczas pobytu w Polsce zwiedził już najlepsze wagony pkp :) , organizując imprezy z Elektropunkz, między innymi goszcząc artystów takich jak Legowelt, DMX Krew, Neil Landstrumm, Illektrolab, w miejscach jak np. nie istniejący już Łódzki Oiom, Krakowska 180, Das Lokal, Wagon, Droga do Mekki we Wrocławiu, Soundbar w Lublinie czy Lorelei w Warszawie.
Simon po raz pierwszy zawita do Torunia.

Przez miniony rok alter ego Simona DJ Sebastian Simonetti wypromował dwa kultowe cykle imprez „Forza Italo i Wave Forza” włączając w to trubut dla najlepszego włoskiego giallo , calcio i oczywiście disco, grając najgorętsze dischi d'oro z końca lat 70' i początku 80'. Niektórzy z gości występujących tam do tej pory to m.in. Kid Machine, DJ Benetti, Fred Ventura, DJ Overdose, Mick WIlls, JTC, Electrick Dragon, Ultradyne, Lerosa, David Vunk & Alden Tyrell. Forza!

Można spodziewać się nietuzinkowego miksu nowoczesnej i klasycznej electro – niki, Italo Disco, Chicago Traxx, Cold Wave Synth ... odrobiny z wielu rzeczy.
Zapraszamy !!!

13.07.2013 (sobota)
Klub NRD / Toruń
start: 22 00
tax: panie free, panowie 5

www.soundcloud.com/simon-conway
www.facebook.com/ForzaItalo
www.elektropunkz.net/
www.facebook.com/elektropunkz
www.mixcloud.com/electrocapital
www.souncloud.com/electrocapital
www.facebook.com/electrocapital

Zapuszczamy Wąsy !

Brak komentarzy: