piątek, 18 listopada 2011

Unsung Music TV Series by A. Smith & Company Productions (2008)

Telewizyjna seria poświęcona biografiom muzyków, którzy w jakiś sposób zakończyli swoja karierę lub których dokonania odcisnęły trwałe piętno w środowisku muzycznym. Program koncentruję się na na szeroko pojętej Czarnej muzyce z lat '70 i '80. Skupiają się na prywatnym życiu danego artysty, o którego doświadczeniach w  biznesie muzycznym opowiadają jego przyjaciele, członkowie rodzin oraz inne znaczące się persony z pół świadka. Serial stara się odkryć nieznane fakty, jak to miało miejsce podczas chociażby programu poświęconemu grupie The Spinners. Od roku 2008 powstało jak na razie 6 sezonów serialu,w których mamy przyjemność zagłębić się w historii takich zespołów jak: George Clinton, Fat Boys, Big Daddy Kane, The Bar-Kays, Bootsy Collins ...

Mnie osobiście najbardziej spodobał się program z Fat Boys, dlatego też udostępniam tutaj to video. Po resztę biografii zapraszam w rozwinięciu filmiku.
 
Buffy zmarł na atak serca w czasie, w którym zespół starał się powrócić na rynek z nowy materiałem. Gdyby żył to wraz z Rahzelem, Doug E. oraz Biz Markie tworzyłby oldschoolowy trzon Human Beatbox'u. By the way ... zobaczcie filmik, gdyby Kool Rock Ski i Prince Mark Dee chcieli dziś nagrać wspólny materiał to chyba nie pod starą nazwą ... Fat Boys nie pasuję już do nich, zwłaszcza do Kool'a. Bo nie można całe życie zajadać się Fast Food'em. Pamiętacie książkę Ego Trip? Autor napisał w niej mądre zdanie ... podczas trwania tras koncertowych  przestrzegał rapperów nie przed przypadkowym sexem, narkotykami, bijatykami, alkoholem ... lista pokus jest długa. Zwrócił uwagę na to by nie stołowali się w McDonaldsie i tego typu "restauracjach" ... Keep in Healt People!

Brak komentarzy: