piątek, 15 czerwca 2018

"Polski Hip Hop Posiada Wiele Twarzy" - Zapowiedź premiery 22/06/2018Już 22 czerwca w rocznicę powstania polskiej ekipy OldSchoolers Crew, będzie miała premiera niezależnej książki Polski hip hop posiada wiele twarzy (wydanie drugie, rozszerzone). Wówczas poznacie pełny opis publikacji wydanej przez Dziurawe Sample – „sklep z muzyką nadgryzioną zębem czasu”. Jej siłą jest potężna dawka niepublikowanej wcześniej wiedzy bez cenzury opartej na faktach, których nie ma winnych tego typu książkach, a nawet w internecie. To polska hiphopowa świadomość poruszająca, a zarazem wyjaśniająca wiele zagadnień związanych kulturą hip hop oraz jej elementami (breakdance, graffiti, rap, DJ-ing). Autorami książki Polski hip hop posiada wiele twarzy sąSadi i Graff. To dwóch pionierów polskiego hip hopu, którzy jako jedni z pierwszych zaczynali tworzyć tę subkulturę w Polsce już na początku lat 80., a następnie kontynuowali jej rozwój przez 20 lat. Sadi i Graff poprzez swoją pionierską publikację bezdyskusyjnie zapisują fundamentalną część historii polskiego hip hopu. Wiele osób w tej książce zderzy się z informacjami, o których wcześniej nie miało zielonego pojęcia.


Warto mieć wiedzę o pionierach i legendach hip hopu. Nie tylko po to by móc za jakiś czas opowiadać o tym swoim dzieciom, ale przede wszystkim by być świadomym potężnej pozycji tej kultury pod koniec XX wieku i w pierwszych dekadach XXI wieku. 
                                                                                                                           Hirek Wrona


Sadi i Graff wznosili polską scenę hip hop oraz na niej występowali. W tej książce odsłaniają nieznane postronnemu obserwatorowi kultury hip hop, kulisy wielu lokalnych jak i światowych zdarzeń. Lektura obowiązkowa! 
                                                                                                                           Druh Sławek

W czasach jęczących raperów ta edukacyjna, 448 stronnicowa publikacja porusza wiele zagadnień związanych ze światem jakiego wielu z nas  nie zna. Światem prawdziwego, ulicznego hip hopu.
                                                                                                                           Dziurawe Sample

Pre-order można zamawiać tutaj:
https://dziurawesample.com/kategoria-produktu/ksiazki/ 

Więcej o autorach i książce tutaj:
www.hiphopwpolsce.pl

Brak komentarzy: