czwartek, 21 czerwca 2018

Goście na X Urodzinach OSC w klubie NRD


DJ MYSTERONS


DJ Mysterons is the Greek DJ and Producer who lives in Krakow. In 2017 he won the 1st place at the Show Category of IDA in Greece with his project Fly Immigrants (DJ Mysterons & DJ Hypercutz) and he represented his country on the IDA World Championship. His first award was the 3rd place his took at the DMC Greece 2017 Championship with a diverse set from Frank Sinatra to Funk and Hip-Hop. On his sets, expect a funky attitude and a diverse approach on music. Mixing various genres as Hip-Hop, Funk & Soul, Ghetto Funk, Party Rock, Reggae, Balkan and Latin breaks, Electronic, Drum&Bass and House Re-Edits. A music journey spiced up with turntablism skills and live mashups and remixes on the wheels of steel. The last years DJ Mysterons produces his own music on Ghetto Funk, Hip-Hop and Trip-Hop style. In parallel he is the co-founder of Mind The Wax, a new vinyl pressing broker company and record label.


DJ VOLCANO

 

DJVolcano swoją przygodę z muzyką i tańcem (głównie breakdance (b-boying) I popping) rozpoczął ok 20 lat temu w Chełmińskim Domu Kultury. Systematyczny trening przyniósł niespodziewane rezultaty i w krótkim czasie udało mu się osiągnąć poziom pozwalający na udział w profesjonalnych pokazach i zawodach. Stale podnosił poprzeczkę dążąc do perfekcji. Po kilku latach został instruktorem tańca w CHDK, gdzie zajmował się także sprzętem nagłośniającym i obróbką dźwięku. Po pewnym czasie dołączył do bydgoskiej grupy tanecznej "Braterstwo Stylu", z którą dużo podróżował na zawody i występy w kraju oraz za granicą. Do dziś nie zapomina o swojej pasji i żyje z nią nadal, ponieważ kocha taniec i możliwość ekspresji jaką daje. Jednocześnie zagłębia się coraz bardziej w muzykę i DJ'ing, który jest kolejnym etapem realizacji jego zainteresowań. Muzyka którą kolekcjonuje od długiego czasu jest dla niego motorem napędowym i spędza dużo czasu na wyszukiwaniu coraz to nowych, inspirujących brzmień. Lubi także wracać do muzyki z poprzednich dekad, która pozwala przywołać dawne wspomnienia. Jego horyzont muzyczny jest szeroki, począwszy od hiphopu poprzez funk, soul, r’n’b, disco, breaks, latino, house, d’n’b itp. Jako doświadczony tancerz wie, że wszystko zaczyna sie od muzyki, trzeba ją poczuć, to ona motywuje nas do tańca. Jeżeli chodzi o doświadczenie jako DJ to grał na imprezach tanecznych w Dublinie, Brodnicy, Toruniu, Bydgoszczy, Włoclawku i Chełmnie.


DJ PAULY MOSKAL


Reprezentant kolejnego pokolenia DJów. Od 2017 roku swoje umiejętności prezentuje na scenie londyńskiej. Oficjalny DJ radia WestSide 89.6 FM, gdzie co sobotę, wraz z londyńska personą radiową, Willzy’m, prowadzi audycję “MixSupreme”. Sekretarz Blast Radio, na falach którego co tydzień można usłyszeć jego autorskie mixshow “Ones & Twos”. Dodatkowo współpracuje z różnymi lokalami. Rozkręcał imprezy w takich miejscach jak Soda 2.0 czy Towarzyska Kafe. Mimo młodego rocznika posiada duszę prawdziwego oldschoolera. Swą niecodzienną, oryginalną selekcją zamieszał na niejednej imprezie.

Brak komentarzy: