wtorek, 26 czerwca 2012

Dj Twister "Funky Floor" Mixtape Promo

Mix breaków przyrządzonych przez DJ Twister'a  "legendę" Polskiego DJ-ingu i jednego z najdłużej działających DJ'ów na Polskiej scenie ! Przy współpracy z członkiem jednej z pierwszych B-Boyowych ekip - B-Boy Solo oraz wieloletniego weterana, prowadzącego i organizatora wielu kontestów -  B-Boy Arek Mąka (Sinior Squad Family).   

Szczecińscy przedstawiciele dwóch, od zawsze współpracujących ze sobą, elementów: DJingu i BBoyingu połączyli siły w celu stworzenia mixtape’u. „Funky Floor” to płyta ta składająca się z wyszukanych i mało znanych funkowych numerów, dzięki temu wiele osób ma okazję jeszcze bardziej wgłębić się w muzykę funk. Do każdej płytki dołączany jest dwustronny plakat, naklejki od Mass DNM oraz podwójna okładka  ! 

 DJ Twister - sztuką miksowania muzyki zajmuje się od lat 90’tych. Od początku swojej działalności jako DJ przyczynił się do ogromnej liczby projektów, nie tylko ubarwiając tracki swoimi cut’am, ale też od strony producenckiej. W czasach kiedy powstawał Szczeciński Hip-Hop DJ Twister współpracował przy niemal każdej płycie, dlatego mocno utożsamiany jest ze Szczecińską sceną i nie wyglądała by ona tak samo gdyby nie jego wkład.  DJ Twister należał do jednej z najstarszych Szczecińskich ekip SNUZ razem z Sobotą, Aśką Tyszkiewicz i Sebą (Tony Jazzu), współpracował też z takimi artystami jak: Łona, Projektanci, Eldo, O.S.T.R., Wiele C.T., Dizkret-Praktik, Noon, 247, Eis, P.M.M., Metro czy Jesz&MOFW. Wydawnictwa DJ Twister’a cieszą się dużą popularnością i uznaniem nie tylko w Polsce ale też na arenie międzynarodowej. Twister znany jest z grania na przeróżnych imprezach w całej Polsce i nie tylko, więc wypatrujcie go u siebie w mieście !  

B-Boy SOLO..aka LEGEND pod tym skromnym pseudonimem kryje się członek jednej z pierwszych B-Boy’owych ekip w Szczecinie, jak i w całej Polsce – „Broken Steps”  i współtwórca filmu dokumentalnego o początkach B-Boyingu w Szczecinie "Pride Of Flavour". B-Boy Solo przygodę z tańcem rozpoczął na początku lat 90’tych, to co wydawało się chwilową zajawką okazało się stylem życia ...”B-Boy lifestyle” w całym znaczeniu tego zwrotu. Od tamtego czasu był on uczestnikiem niezliczonej ilości B-Boy’owych zawodów i eventów. Swoją pasję do tańca kontynuuje i rozwija do dzisiaj i po 20 latach nadal regularnie uczęszcza i organizuje treningi  nawet nie myśląc o zwolnieniu tempa !    

B-Boy Arek Mąka - Pochodzi ze Szczecina, swoja przygodę z tańcem zaczął w 2000 roku.     Jeden z założycieli międzynarodowej grupy hip-hop`owej „Sinior Skład Family”. Twórca filmu dokumentalnego o tańcu w latach `80 i`90 w Szczecinie ``Pride Of Flavour Szczecin``     Regularnie bierze udział w imprezach, pokazach, oraz zawodach o charakterze ogólnopolskim jak i międzynarodowym. Konferansjer imprez tanecznych, zawodów, turniejów, koncertów, imprez urodzinowych w całym kraju. Organizator wielu wydarzeń kulturalnych w Szczecinie. Współpracuje ze stowarzyszeniem „Szczecińska Offensywa Kulturalna " (SZOK) Laureat nagrody „Najbardziej aktywny uczestnik Festiwalu” FAMA 2011r.     Laureat Nagrody ,,Największa Działalność Artystyczna’’ FAMA 2010 r.

Ze swojej strony mogę dodać jedynie .... zachęcam do kupna, bo ilość ograniczona. PEACE!

Brak komentarzy: