niedziela, 18 kwietnia 2010

Sanyo M9994LU & JVC RC-M70

Tina Weymouth (Tom Tom Club) & Grandmaster Flash


SANYO M9994LU

Power source:
AC 110-120/200/240V, 50/60Hz DC 12V (UM/SUM-1, R-20, HP-2, or "D" battery [ 8, or external DC supply]

Pięknie wykonany, solidny magnetofon japońskiej firmy Sanyo. Czterozakresowe radio odbierające na falach (FM, LW, MW, SW).

JVC RC-M70

Jest to kontynuacja sukcesu jaki firma JVC zawdzięcza modelowi RC-550. Projektując jego następcę dziś już wiadomo że, RC-M70 to kolejny kultowy model, który zyskał sobie wielu wielbicieli. Stereofoniczny odtwarzacz, klasyczny "czterogłośnikowiec" z wbudowanymi 2x 6,5'' woofers oraz 2x 2'' horn tweeters. Panel regulacji oraz wszystkie inne gadżety znajdowały się w górnej części, tj. funkcję regulacji dźwięku czy loudness.

Świetne brzmiąca (40 watt poboru mocy) i wyglądający ghettoblaster dawał niesłychaną przyjemność. Gdy tylko ukazał się na rynku, z miejsca stał się modelem-klasykiem. Mocne podbicie basowe, jak najbardziej nadawało się na ulicę by nieść pierwsze numery rapowe i rozpocząć nową falę. Można śmiało powiedzieć, że JVC wiedziała co wypuszcza na rynek... Za każdym razem, kolejne i kolejne modele pozostawały na najwyższej półce. Ponadto ten model został wyposażony w poręczny sposób mocowania, który umożliwiał przenoszenie jego na zasadzie torby na ramię...

more info: stereo80s

Brak komentarzy: