wtorek, 31 maja 2011

Hip Hop Is Bigger Than The OccupationSerwus!

Zapowiedź tego dokumentu została zrealizowana przez ludzi z organizacji Existence is Resistance oraz mojego człowieka z Zulu Nation UK Nana Dankwa. Porusza on temat niewątpliwie ponad czasowy...

Ten obraz jest jak muzyczna podróż do dalekiego świata Palestyny gdzie ludzie związani z Kulturą Hip Hop, starają się uczyć jak pozostawić nienawiść i stawiać opór po przez sztukę i przesłanie jakie niesie prawdziwy Hip Hop. Występują: M1 of Dead Prez, Lowkey, Shadia Mansour, Marcel Cartier, Mazzi of S.O.U.L. Purpose, DJ Vega Benetton, SWYC, University of Hip Hop, Jody McIntyre i inni...

Więcej info na temat tego projektu oraz ludzi w nim zaangażowanych możecie uzyskać pisząc na adres

@: questions@existenceisresistance.org

Peace!

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Witam

Można gdzieś obejrzeć cały ten film? Hip hop żyje, i ten dokument to jeden z wielu dowodów na to; piękne:)

Pozdrawiam

kOOl MiKe pisze...

Serwus!

Spróbuj się skontaktować z osobami odpowiedzialnymi za jego produkcje na w/w adres email... Jeśli Ci się nie uda, daj znać, to postaram się coś zorganizować.

Peace!

Anonimowy pisze...

Cześć

Niestety nie udało mi się skontaktować z ludźmi odpowiedzialnymi za produkcje tego filmu. Spróbuje raz jeszcze, bo bardzo bym chciała go obejrzeć. Jakbyś miał jakieś info to daj znać:)

Pozdrawiam

kOOl MiKe pisze...

Serwus!

Skontaktowałem się z Nana Dankwa (Zulu Nation UK), który bierze/brał czynny udział w tym projekcie. Powiedział mi i kazał wszystkim zainteresowanym przekazać, że obraz ukaże się pod koniec 2012 roku. Na razie trwają prace montażowe, ale do końca roku powinno się wszystko wyjaśnić. Na dzień dzisiejszy film prawdopodobnie będzie dostępny na portalach (yt, vimeo), więc jak tylko będzie gotowy, OSC da znać.

Pozdrawiam serdecznie

Peace