środa, 21 czerwca 2017

9. urodziny OLDSCHOOLERS CREW w klubie NRD

Wielkimi krokami zbliżamy się do 10-lecia Oldschoolers Crew ! Zanim to nastąpi to zapraszamy na 9. urodziny ekipy OSC, a naszym głównym gościem będzie po raz pierwszy DJ SAW (Łódź). Pojawi się również reprezentant młodej generacji czyli DJ METES. Sztuką łączenie fonii z wizją w postaci mixowania na żywo oldschoolowych teledysków zajmie się DJ FINGER, a wspierać go będzie Kool Mike, współtwórca załogi OSC. Dzięki uprzejmości marki odzieżowej KIDS&ADULTS mamy dla Was nagrody rzeczowe - odzież dla najlepszych tancerzy w spontanicznie utworzonym cypherze oraz dla najbardziej oldschoolowo ubranej dziewczyny i chłopaka. Przed imprezą zapraszamy już o 18:00 na pop-up store z wyszukanymi płytami winylowymi od DZIURAWE SAMPLE SHOP.

Bierzemy udział w większym przedsięwzięciu - nasza impreza to oficjalne before party jamu tanecznego URBAN DANCE MEETING #9, na które serdecznie Was zapraszamy! Więcej informacji znajdziecie tutaj ➳ UDM 9 https://www.facebook.com/events/1119473611532125/.


DJ SAW (Łódź)


DJ związany z łódzką sceną klubową. Od wielu lat rezydent klubu Kokoo (Łdz) i FunkyJim (Wwa). Swoją przygodę z gramofonami zaczął ponad 10 lat temu zainspirowany płytą X-ecutioners. W roku 2004 brał udział w warsztatach Vestax Camp gdzie szkolił swoje umiejętności pod okiem najlepszych turntablistów. W jego setach można usłyszeć dużą dawkę klasycznego rapu, funku, soulu, r&b, rock’a. Wraz z perkusistą Bartoszem Dębskim tworzy duet SAW & SNECZ, którym rozgrzewają parkiety klubów w całej Polsce.

DJ METESOd młodzieńczych lat związany z kulturą Hip-Hop. Pierwsze kroki stawiał w BBoyingu, kolejne jako DJ oraz członek OSC. Miłośnik szumu czarnych płyt oraz amator turntablismu i połamanych brzmień. Nieustannie w poszukiwaniu perfect beatu. Jego fascynacja muzyką to ciągła podróż między takimi gatunkami jak Big Beat, Funk, Breakbeat, Soul, Jazz, P-Funk, Oldschool Rap, Golden Age itp.


DZIURAWE SAMPLE SHOPSklep z muzyką nadgryzioną zębem czasu. Sam założyciel pisze o nim : "Nie podoba mi się tendencja tworzenia z płyt winylowych towaru luksusowego. Przeciwstawiam się snobizmowi, czyli chęci posiadania winylu bez zajawki na jego słuchanie. Stawiam na pierwsze tłoczenia z uwagi na to, że kilkudziesięcioletnia płyta w stanie VG brzmi najczęściej niewiarygodnie lepiej niż grono nowych wydawnictw w stanie Mint. W sklepie oferuję muzykę z klimatów opisywanych przeze mnie na łamach bloga OldSchoolers Crew, czyli soul, funk, jazz, disco i dobry rap. Poza oryginalnymi tłoczeniami, znajdziesz u mnie również nowe płyty w konkurencyjnych cenach. W ciągu najbliższych tygodni tylko na sklepie internetowym http://DziuraweSample.com będzie możliwość kupna kolekcjonerskiej książki opisującej narodziny polskiego hip hopu "Polski Hip Hop Posiada Wiele Twarzy".

LINE-UP
▬▬▬▬▬▬▬▬
► DJ SAW (ŁÓDŹ)
► DVJ FINGER
► KOOL MIKE
► DJ METES

THIS IS HOW WE PARTY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
★ DZIURAWE SAMPLE SHOP POP-UP STORE z WINYLAMI i GOŚCINNY SET NA BARZE
★ OLDSCHOOL RAP Til '92 / DISCO / ELECTRO / FUNK & SOUL / BREAKS / 80's POP
★ DVJ FINGER ON THE BREAKS czyli oldschoolowe teledyski mixowane na żywo
★ NAGRODA ZA NAJLEPSZY STRÓJ OLDSCHOOLOWY
★ CYPHER TANECZNY Z NAGRODAMI OD KIDS&ADULTS

ENERDE KLUB / TORUŃ
23.06.2017 // START 21:00

Wstęp 10 zł / lista fb free do 23:00

EKIPA OSC to :
► KOOL MIKE
► DJ FINGER
► DZIURAWE SAMPLE
► SADI
► METES
► YABCO
► ZORRO
► KSIĄŻĘ

DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE JESTEŚCIE JUŻ 9 LAT Z NAMI !


Brak komentarzy: